Novi Konekt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko je ovde, neka digne ruku! ????

+7
Leon
Eurovisio Fanatico
Leon_ESC
sunflower
Fanatik
Nina
EsEs
11 posters
Go down
MaximalGuardian
MaximalGuardian
Posts : 88
Reputation : 0
Join date : 2023-01-13
Age : 19
Location : Croatia

Ko je ovde, neka digne ruku! ???? - Page 2 Empty Re: Ko je ovde, neka digne ruku! ????

Sun Jan 15, 2023 1:05 pm
@EsEs dobio sam admin panel Smile

Profesorica nam je odgodila ispit iz hrvatskog što znači da ovo nedjeljno popodne mogu posvetiti istraživanju mogućnosti koje isti nudi, gdje ćeš bolje...

EsEs likes this post

avatar
Precious
Posts : 4
Reputation : 0
Join date : 2023-01-16

Ko je ovde, neka digne ruku! ???? - Page 2 Empty Re: Ko je ovde, neka digne ruku! ????

Mon Jan 16, 2023 7:28 pm
Pozdravio ljude u krivoj temi, al da i ja sam tu xD

EsEs likes this post

avatar
YeahYeahFire
Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 2023-01-16

Ko je ovde, neka digne ruku! ???? - Page 2 Empty Re: Ko je ovde, neka digne ruku! ????

Mon Jan 16, 2023 8:56 pm
Ja dok se naviknem na ovo ima ceo vek da prodje hah

MaximalGuardian likes this post

MaximalGuardian
MaximalGuardian
Posts : 88
Reputation : 0
Join date : 2023-01-13
Age : 19
Location : Croatia

Ko je ovde, neka digne ruku! ???? - Page 2 Empty Re: Ko je ovde, neka digne ruku! ????

Tue Jan 17, 2023 1:00 am
Čemu prije svjedočimo? ESC u Valentininom dvorištu ili trenutak kada se YYF naviknuo na forum? tongue
IndiGO_fresh
IndiGO_fresh
Posts : 16
Reputation : 3
Join date : 2023-01-13

Ko je ovde, neka digne ruku! ???? - Page 2 Empty Re: Ko je ovde, neka digne ruku! ????

Thu Jan 19, 2023 6:38 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Samo kratko za MaximalGuardian i EsEs

Hoću da vas  pozdravim da vam se ujedno i odjavim, bio bi red   Smile

Iskreno ne znam što su se svi ovi ljudi registrovali ovde ako im to realno nije bilo potrebno i ako im je teško da mrdnu guzicom.
U svakom slučaju postoje brojna druga mesta gde se raspreda o escu. A ako su deo ex konektovaca i osnovali neku FB grupu ili na reditu ili bilo kojoj mreži i neka ih tamo.
Jedna FB grupa je odavno bila kreirana pa i sa mnogo više članva nije uspela. Na reditu isto. Tako da je besmisleno govoriti kako je to dobra opcija za bilo kakvo okupljanje vezano za esc teme.
Naravno nije i nikad neće ni biti. Ko baš želi srećno mu tamo,  nekolicina esc lujki ne čini neku zabavu i neki izvor informacija. To nije bio slučaj ni na ugašenom konektu . I u tom okviru drago mi je što je ukinut.
A pošto sam razgovarao sa jednim od urednika nije ukinut samo zbog novca nego i zbog učestalih napada na tu istu redakciju i to vrlo nedvosmislenih omalovažavanja i ponižavanja. To je to.

Es Es slobidno izvoli zaključaj ovaj forum. Nema razloga da ga držiš. Neka stoji kao neka opcijiona rezerva, ako to tebi ne predstavlja neki trošk naravno. Ako da, gasi slobodno.
Da je neko hteo nešto da piše već bi to napravio, budi siguran.  

Ako forum  nekad zaživi , tu  sam. Ako ne, nema veze, već postoje druge  destinacije, tamo smo svakako.  

Od vas dvoje je lepo što ste pokušali i ljudima pružili priliku i kutak za esc. Nisu to prepoznali i bili su  krajnje fake sa realnošću i iskrenošću da žele ovde stvarno i biti.

Sve najbolje i srdačan pozdrav svima Very Happy

MaximalGuardian likes this post

MaximalGuardian
MaximalGuardian
Posts : 88
Reputation : 0
Join date : 2023-01-13
Age : 19
Location : Croatia

Ko je ovde, neka digne ruku! ???? - Page 2 Empty Re: Ko je ovde, neka digne ruku! ????

Thu Jan 19, 2023 6:51 pm
I tako nam je flopnuo forum Laughing
IndiGO_fresh
IndiGO_fresh
Posts : 16
Reputation : 3
Join date : 2023-01-13

Ko je ovde, neka digne ruku! ???? - Page 2 Empty Re: Ko je ovde, neka digne ruku! ????

Thu Jan 19, 2023 7:03 pm
Meni je jedino iskreno žao što si ti dao sebi oduzeti dva dana vremena, truda i energije.
Inače foruma mi nije žao jer ga nije ni bilo Cool
Šta više ja sam to i očekivao Very Happy
Ne može novi esc prostor da zaživi iz čista mira, a drugo nikakva zajednica od 10 ak ljudi ma gde bila usposvljena ne predstavlja baš ništa u smislu esca, osim ako imaju njih nekolicina nameru privatnog tj ličnog druženja.
EsEs
EsEs
Admin
Posts : 9
Reputation : 2
Join date : 2023-01-13
Age : 29
Location : Split, Croatia
https://konekt.forumotion.me

Ko je ovde, neka digne ruku! ???? - Page 2 Empty Re: Ko je ovde, neka digne ruku! ????

Thu Jan 19, 2023 7:37 pm
MaximalGuardian wrote:I tako nam je flopnuo forum Laughing
Nema veze, neka ga, nikad ne znas hoce li zazivit Smile
Sponsored content

Ko je ovde, neka digne ruku! ???? - Page 2 Empty Re: Ko je ovde, neka digne ruku! ????

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum